top of page
Ekskursija su gidu. Onos bažnyčia, Vilniaus senamiestis, Unesco, senamiesčio gatvė. Gidas veda ekskursiją

Turizmo rinka – paveldas, ištekliai, tendencijos ir inovacijos

0001_BRIGITA_edited.jpg

Išklausę šį 5-ių nuotolinių paskaitų ciklą būsite rimtai turizmo rinką išmanantis profesionalas, o tokias žinias lengva pritaikyti ne tik gidui ar kelionių vadovui ruošiantis savo naujam sezonui, tačiau ir kelionių agentūrų darbuotojams, vadovams, rašantiems apie keliones ir turizmą, dirbantiems turizmo informavimo srityje ar besidomintiems konkrečiomis nišinio turizmo šakomis.

Turizmo rinka, kaip ir daugelis kitų sričių, yra ir įdomus mokslas, kuris turi savo specifiką, istoriją ir ateities tendencijas. Turizmo verslas dabar keičiasi ne per šimtmečius ir net ne per dešimtmečius. Kartais per vienerius metus nauja mobilioji programėlė ar pasaulinė krizė gali akimirksniu pakeisti net ir žmonių keliavimo įpročius.

Turizmas globalizacijos kontekste; kas tas turistas ir ko jis nori; turizmo ištekliai ir inovacijos; UNESCO paveldo objektai ir kokia jų reikšmė šiame turizmo amžiuje; tvarus, darnus ir lėtas turizmas bei jo svarba – tai tik dalis temų, kurias kartu apčiuopsime per nuotolines paskaitas.

icon4.png

Turizmo samprata ir klasifikavimas. Turizmo paslaugos ir produktai.

icon4.png

Globalizacija ir turizmo pokyčiai, reiškiniai bei judėjimai. Turizmo vystymosi tendencijos ir ateities turizmas. Inovacijos turizmo sektoriuje.

icon4.png

Turizmo ištekliai ir jų panaudojimo galimybės. Lietuvos kultūros paveldo problemos ir objektų apsauga. Objektai ir muziejai bei jų patrauklumas/nepatrauklumas turistams.

icon4.png

Tvarus/darnus turizmas, svarba ir skatinimas. Tvarių turizmo produktų kūrimas.

icon4.png

Nišinis turizmas: samprata, galimybės ir potencialas.

Kviečiame įsigyti paskaitų ciklo įrašus bei žiūrėti jums patogiu metu.

Paskaitų ciklo apimtis

5 nuotolinės paskaitos

Paskaitų ciklo kaina

65 EUR

bottom of page