top of page
gseason2-138.jpg

Dažniausiai užduodami klausimai

Artboard 351.png

Ar gausiu kursų baigimo sertifikatą?

– Taip, baigęs bet kuriuos „GuideLines Academy“ kursus gausi kursų baigimo sertifikatą.

O pilnus gidų kursus baigusiems studentams išduodamas gidų kursų baigimo sertifikatas, pagal kurį (pateikus papildomus dokumentus) Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išduoda gido pažymėjimą. Gido pažymėjimas išduodamas neribotam terminui. 

Ar galiu pirkti atskirus paskaitų ciklus, o ne visą kursą?

 Žinoma, taip. Gidų kursai dalinami į Istorijos paskaitų ciklą; kultūros paskaitų ciklą; meno ir architektūros paskaitų ciklą; gido savireklamos; turizmo rinkos, išteklių ir inovacijų paskaitų ciklą; teorines gidų įgūdžių pamokas; praktinius gido įgūdžių užsiėmimus ir ekskursijas. Visus patinkančius paskaitų ciklus galima rinktis ir įsigyti atskirai.

Ar turiu turėti patirties? Kokie reikalavimai man keliami?

– Norintiems studijuoti „GuideLines Academy“ jokie ypatingi reikalavimai nekeliami.

Tačiau stojantiems į bendruosius gidų kursus ir vėliau norintiems gauti LR gido pažymėjimą reikės Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai pateikti aukštojo mokslo diplomą, gidų kursų baigimo sertifikatą bei šiuos dokumentusTodėl bendruosius gidų kursus siūlome lankyti jau turintiems aukštąjį išsilavinimą arba jei esate paskutinio kurso studentas. Jei vis dėlto neplanuojate išsiimti gido pažymėjimo, o kursus norite lankyti dėl kitų priežasčių – mielai jūsų lauksime.

Ar galiu mokėti už pasirinktus kursus dalimis?

- Taip, žinoma. Susisiekite su mumis el.paštu ir aptarsime jums geriausią mokėjimo planą.

Kas įskaičiuota į kursų kainą?

– Į gidų ir kelionių vadovų kursų kainas įskaičiuotos teorijos paskaitos ir praktiniai užsiėmimai. Taip pat narystė mūsų „GuideLines Academy“ alumnų bendruomenėje, kurioje baigę kursus galėsite gauti konsultacijas bei išskirtinius renginių, paskaitų ar specialių mokymų pasiūlymus.

Kaip vyksta paskaitos ir praktiniai mokymai?

– Visos paskaitos vyksta nuotoliniu būdu bei yra įrašomos, todėl net neprisijungus gyvai - bus pasiekiami paskaitų įrašai. Praktiniai susitikimai, ekskursijos ir mokymai vyksta gyvai, todėl juos praleidus galimybės sudalyvauti nėra. Tačiau, žinoma, stengiamės sudaryti galimybes jums sudalyvauti praleistuose mokymuose kartu su kitų metų kursų grupėmis.

Kam skirti „GuideLines Academy“ kursai?

icon4.png
icon4.png
icon4.png
icon4.png
icon4.png
icon4.png

Svajojantiems apie gerai apmokamą, įdomų gido ar kelionių vadovo darbą

Įvairių sričių profesionalams, norintiems ne tik gauti gido pažymėjimą, bet tapti gerais gidais


Ekskursijų rengėjams, norintiems įgauti konkurencinį pranašumą dinamiškoje turizmo rinkoje


Esamiems gidams, norintiems pasikelti savo kvalifikaciją ir prisitaikyti prie rinkos pokyčių


Norintiems praplėsti savo akiratį ir įgauti naujų gebėjimų ir žinių

 

Trokštantiems priklausyti aktyviai profesinei bendruomenei, kurioje galima nuolat tobulėti

Kokios mano profesinės perspektyvos baigus gidų kursus?

– Pirmiausia, žinoma, galite tapti nuostabiu gidu (baigę gidų kursus) ar kelionių vadovu (baigę mūsų kelionių vadovų kursus). Net jei baigę kursus neplanuojate būti profesionaliu gidu, „GuideLines Academy“ jums suteikia puikią progą lankyti meno, istorijos, retorikos ir psichologijos, turizmo rinkos, savireklamos ir komunikacijos, ekskursijų sudarymo, kūrybinių užsiėmimų ir istorijų pasakojimo paskaitas vienoje programoje. Per praktinius užsiėmimus įgausite pasitikėjimo savimi, lankysite turistinius objektus ir semsitės patirties iš savo sričių profesionalų. Galiausiai susirasite draugų ir pažįstamų, su kuriais kelionės įgaus naują prasmę.

Kodėl turėčiau norėti tapti gidu ar kelionių vadovu?

– Kiekvienas gidas ar kelionių vadovas, turbūt, atsakytų skirtingai. O mūsų komanda išvardijo šiuos asmeninius gido darbo privalumus: galimybė dalytis savo žiniomis ir meile savo kraštui ar miestui; kelionės ir naujos pažintys su daugybe žmonių iš įvairių pasaulio kampelių; nuolatinis tobulėjimas ir akiračio plėtimas; laisvas darbo grafikas ir laisvė pačiam jį kurti; buvimas gryname ore ir galimybė suteikti geriausias emocijas savo keliautojams; konkurencingas atlygis už dinamišką darbą; galimybė pildyti žmonių svajones ir juos stebinti (kartais iš pirmo žvilgsnio paprastais) dalykais... Šis sąrašas labai labai ilgas.

Turi daugiau klausimų? – Susisiek!

bottom of page