top of page

Alumnai

Artboard 351.png

„GuideLines Academy“ yra ne tik gidų ir kelionių vadovų mokykla, tačiau ir bendruomenė, kuriai iškart priklausysi baigęs bet kuriuos mūsų kursus. Per mokymus paruošime tave tavo naujam karjeros keliui, o kai juos baigsi, nuolat teiksime konsultacijas, nes tapsi mūsų bendruomenės nariu.

Taip pat gausi naujienas apie įsidarbinimo galimybes turizmo sektoriuje ir įvairių kvalifikacijos kėlimo mokymų, paskaitų, renginių ir kitokių neformalių susitikimų ir specialių pasiūlymų.

Turime tikslą sukurti aktyvią ir palaikančią „GuideLines Academy“ absolventų bendruomenę. Todėl, tapęs mūsų mokyklos absolventu, tu būsi pakviestas prisijungti prie mūsų alumnų bendruomenės, kur galėsi susipažinti ir bendrauti su kolegomis iš Lietuvos ir viso pasaulio bei gausi atsakymus į rūpimus klausimus ar problemas iš labiau patyrusių kolegų.

Mums rūpi, kaip tau sekasi siekti savo svajonių ir tikslų... Net ir po to, kai baigsi kursus! 

Baigei mūsų kursus? Prisijunk prie uždaros Facebook grupės -

GuideLines Academy Alumni

ATSILIEPIMAI

Praturtėjome ne tik žiniomis, bet ir bendravimu. Labai šiltu, nuoširdžiu ir pagarbiu. Atidžiu kiekvieno reikmėms ir kiekvieno galimybėms.

 

Aš jaučiausi taip, tarsi visi esame labai laukiami kursuose ir labai branginami. O tai įkvepia nepavesti, atitikti, nenuvilti.

 

Nuoširdus ačiū visiems jums, padėjusiems man ir kitiems alumnams tobulėti.

— Palmira, gidų kursai

bottom of page