top of page
guidelines-line-strip-2.png

Kodėl verta rinktis

„GuideLines Academy“?

Šiuolaikinio gido profesijos užkulisiai

Per kursus analizuosime, kaip veikia šiuolaikinė turizmo rinka, ko reikia šiuolaikiniams turistams ir koks yra visapusis profesionalus gido darbas. Lyginsime, kuo gidas skiriasi nuo kelionių vadovo ir kuo panašus, aiškinsimės nišinių turizmo sričių gidų darbo ypatumus. Akcentuosime ne gido pažymėjimą, o gido darbo kokybę bei pasiruošimą, garantuojantį solidų atlygį.

Išskirtinių ekskursijų bei turų rengimas ir pardavimas

Artboard 311.png

Kūrybiškai žvelgsime į naujų ekskursijų, maršrutų ir turų kūrimą bei pardavimą. Baigę akademiją jūs drąsiai nuklysite nuo turistiškiausių vietų ir žinosite, kur ieškoti išskirtinių patirčių, įdomiausių žmonių ar netikėtų istorijų. Praktiškai dirbdami prie naujų ekskursijų, mūsų gidų kursuose įgausite žinių, kaip sukurti turistams išskirtinę patirtį, o tai labai didelis konkurencinis pranašumas šių dienų turizme.

Profesionalus ir atsiperkantis darbas su turistais

Geras gidas net ir lietingą dieną gali paversti įsimintiniausia, o niūriausią keliautoją gali padaryti laimingą. „GuideLines Academy“ lektoriai ir praktinių užsiėmimų vadovai kartu sudėjus per vienerius metus ekskursijas veda bent 2000 užsienio ir vietos turistų. Todėl praktiniame darbe su patyrusiais ekskursijų vedliais mūsų gidų kursuose sužinosite apie daugelį realių probleminių situacijų, apie turistų ir keliautojų tipus ir skirtingų šalių keliautojų ypatybes.

Įtraukiantis ir įsimintinas istorijos pasakojimas

Artboard 271.png

Išskirtinis istorijų pasakojimas – geros ekskursijos pagrindas. Išmokę esminius geros istorijos pasakojimo principus ir sugebėję turistą įtraukti į savo pasakojimą, užkariausite kliento dėmesį ir širdį. Užkabinę turistą gera istorija ne tik gausite jo palankumą, bet ir tapsite žinomas kaip gidas, kurio ekskursijos ypatingos. Daugiau keliautojų – daugiau pinigų.

Aktyvi bendruomenė ir „GuideLines Academy“ užnugaris

Vienas svarbiausių dalykų moksluose ir darbe – aktyvi profesinė bendruomenė. Net ir baigus „GuideLines Academy“ kursus alumnų bendruomenės nariai ir akademijos lektoriai teiks konsultacijas ir padės spręsti iškylančius iššūkius. O moksluose sutikę motyvuotų bendraminčių turėsite daug galimybių kurti bendrus projektus ar naują veiklą.

Visapusiškos žinios, praversiančios bet kurioje veikloje

Net jei baigę kursus neplanuojate būti profesionaliu gidu, „GuideLines Academy“ jums suteikia puikią progą lankyti meno, istorijos, retorikos, psichologijos, turizmo vadybos, istorijų pasakojimo paskaitas vienoje programoje. Per praktinius užsiėmimus įgausite pasitikėjimo savimi, lankysite turistinius objektus ir semsitės patirties iš savo sričių profesionalų. Galiausiai susirasite draugų ir pažįstamų, su kuriais kelionės įgaus naują prasmę.

Artboard 311.png
Vilniaus senamiestis. Senamiesčio nuorodos.

„GuideLines Academy“ misija - tapti inovatyviausia lyderiaujančia gidų, kelionių vadovų ir turizmo sektoriaus rengimo, mokymo bei konsultavimo mokykla Lietuvoje ir Baltijos jūros regiono valstybėse, sujungiančia aukščiausio lygio kelionių ekspertus ir turų organizatorius.

gseason2-123.jpg
bottom of page