top of page
monikaguide-7.jpg

Asmeninis prekės ženklas, savireklama ir komunikacija

Nuo planavimo, kūrimo iki rezultato

Karolina_Brazauskaite%C3%8C%C2%87_2_edited.jpg
Monika V.jpg
146356378_5380472411978069_5066907609052022094_n.jpeg

Šis kursas skirtas visiems laisvai samdomiems profesionalams (freelanceriams), norintiems dirbti tiek savarankiškai, tiek organizacijose, pradedantiems ar pasimetusiems savireklamos kelyje.

 

Mes kiekvienas JAU turime savo asmeninį prekės ženklą, tačiau jo komunikacinė sėkmė priklauso nuo įdėtų pastangų bei nuoseklaus darbo. Šiame kurse ne tik suspažinsite su teorine asmeninio ženklo dalimi, bet ir gausite praktinius patarimus, nuorodas į įrankius kaip ir nuo ko pradėti.

 

Tai aiškus ir konkretus žingsnių planas iš profesionalių lektorių, kas dieną dirbančių įvairiose komunikacijos srityse:

 

Karolina Brazauskaitė - asmeninio prekės ženklo auginimo ekspertė, papasakos nuo ko viskas prasideda, kur ieškoti savo reklamos kanalo ir kaip išlaikyti nuoseklią komunikaciją.

 

Monika Varžinskaitė - skaitmeninės rinkodaros specialistė, reklamos agentūros vadovė, detaliau aptars mokamos reklamos galimybes.

 

Robertas Muravskij - vizualaus turinio kūrėjas, Backstage Cafe bendraįkūrėjas, duos praktinius patarimus kaip sukurti vizualų turinį savarankiškai, išnaudojant savo jau turimas technologijas.

 

Bonus: atlikę užduotus namų darbus, turėsite galimybę detaliau pasikonsultuoti asmeninės strategijos klausimais su lektore Karolina, individualioje konsultacijoje.

Artboard 351.png
icon4.png

Asmeninis prekės ženklas. Kaip užsiauginti savo prekės ženklą nuo pat pradžių? Kaip teisingai apsibrėžti savo tikslinę auditoriją siekiant organiško srauto per savireklamos kanalus?

icon4.png

Turinys, kanalai ir laisvai samdomo specialisto rutina. Kas yra tas turinys, kuo svarbus ir koks turėtų būti skirtinguose savireklamos kanaluose? Ar tikrai viskas turi būti tik online? Kaip savarankiškai planuotis darbus, kad laiko būtų viskam - darbui, poilsiui ir laisvalaikiui?

icon4.png

Kaip reklamuotis turint biudžetą marketingui? Kokios strategijos, galimybės, kiek reiketų išleisti, kam patikėti šiuos darbus bei kaip įsivertinti ar reklama veikia?

icon4.png

Savarankiškas vizualaus turinio kūrimas telefonu ir kitais mažai išlaidų reikalaujančiais įrankiais. Kokie vaizdai parduoda? Aptarsime nuotraukas ir video formatus bei pagrindinius įrankius post-produkcijai.

Paskaitų ciklo pradžia

jau netrukus!

jei nori nepraleisti kurso pradžios - užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį.

Paskaitų ciklo apimtis

4 nuotolinės paskaitos
+ asmeninė konsultacija

Paskaitų ciklo kaina

155 EUR

bottom of page